PERSONEL SAYINIZ KAÇTIR VE YETERLİMİDİR?

Personel sayımız yeterli olup gidecekleri evlerin m2 ve oda sayısına göre arttırılıp azaltılacaktır.

OLBİA GROUP HANGİ BÖLGELERE HİZMET VERMEKTEDİR?

OLBİA GROUP Kocaeli de faaliyet göstermektedir. Ev, apartman, okul, merdiven, dış cephe, inşaat sonrası temizlik ve dezenfeksiyon gibi hizmetlerini Kocaeli de sürdürmektedir.

OLBİA GROUP HANGİ HİZMETLERİ VERMEKTEDİR.

Ofis temizliği, ev temizliği, apartman temizliği, merdiven temizliği, cam temizliği, okul temizliği, inşaat sonrası temizlik, dezenfeksiyon hizmetleri vermektedir.

TEMİZLİK ÜRÜNLERİNİ NASIL TEMİN EDİLİYOR?

Talebiniz doğrultusunda temizlik de kullanılacak ürünler bizim tarafımızdan veya sizin tarafınızdan temin edilebilir. Temizlik ürünlerimiz son derece kalitelidir.

EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILMAKTADIR?

Ev temizliğini, planlı ve programlı bir şekilde deneyimli ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Ekip liderimizindi olduğu personel ekibimiz ile güzel bir hizmet vermekteyiz.

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILMAKTADIR?

Öncelikle dış cephe temizliği yapılacak yere keşif için personellerimiz gidiyor. Dış cephe temizliğinin yanı sıra güvenliğinin de alınması gerekmektedir. Bunların planı yapılıp sizlere sorunsuz ve güzel bir hizmet verilmektedir.

TAM GÜN TEMİZLİK NEDİR?

Personelimizin sabah 9.00 akşam 17.00 a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor.

PEKİ, MEMNUN KALMAZSAM?

Temizlik alanı her neresi ise personelimiz işi size teslim ettiği andan itibaren geçerli 12 saatlik sürede ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

PERSONELLERİNİZ SİGORTALIMIDIR?

Evet, sigortalıdır.